ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی سه ماهۀ چهارم 1396

ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی سه ماهۀ چهارم 1396

ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی سه ماهۀ چهارم 1396
بر اساس اعلام رئیس مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، آزمون‌های بازار سرمایه از جمله اصول بازار سرمایه، به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار می شود.
 
ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی سه ماهۀ چهارم سال جاری از روز شنبه اول آذرماه سال جاری آغاز می شود.
 
رئیس مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام زمان ثبت نام دورۀ جدید آزمون‌های الکترونیکی بازار سرمایه، به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: برابر مصوبۀ کمیتۀ گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، آزمون اصول بازار سرمایه نیز در سه ماهۀ چهارم سال جاری به صورت الکترونیکی و همانند سایر آزمون‌ها در تهران برگزار خواهد شد.
 
شاهین احمدی هم چنین با توجه به کثرت داوطلبین آزمون اصول بازار سرمایه و محدودیت‌های موجود برای برگزاری آزمون، یادآوری کرد: در سه ماهه چهارم، این آزمون به تعداد 6 بار (دوره‌های 45 نفری) برگزار می شود و لازم است داوطلبین در اسرع وقت و با توجه به جدول زمان بندی اعلام شده، ثبت نام خود را تکمیل کنند.
 
احمدی با بیان اینکه افراد در دورۀ سه ماهۀ چهارم، فقط یکبار می‌توانند در یک آزمون خاص شرکت کنند، به داوطلبین توصیه کرد در صورت داشتن آمادگی لازم و با در نظر گرفتن تاریخ و زمان آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
 
این مقام مسوول تأکید کرد: رزرو کردن آزمون به منزلۀ ثبت نام نبوده و تنها در صورتی که هزینۀ آزمون پرداخت شود و عبارت "در انتظار آزمون" در پروفایل فرد نمایش داده شود، ثبت نام قطعی است.
 
بدین ترتیب بر اساس اعلام رئیس مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، آزمون‌های بازار سرمایه از جمله اصول بازار سرمایه، به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار می شود.
 
برای آشنایی با سرفصل‌ آزمون‌ها، شرایط عمومی و اختصاصی و هم چنین برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها می‌توانید به سایت مرکز آموزش به نشانی http://icmc.seo.ir مراجعه کنید.
 
 
   1396/8/17 07:51    تعداد بازدید :  249

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 249
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار