خدابخش مدیر نظارت بر بورس ها شد حکم

خدابخش مدیر نظارت بر بورس ها شد حکم

خدابخش مدیر نظارت بر بورس ها شد
خدابخش از مدیران باسابقه بازار، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی و دانشجوی دکتری حقوق مالی است که 7 سال تجربه مدیریت تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالای شرکت سپرده گذاری را در کارنامه خود دارد.
 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در پی استعفای عیسی حسین پناه، سید احمد عراقچی معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در حکمی، محسن خدابخش را به مدیریت نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب کرد.
 
خدابخش از مدیران باسابقه بازار، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی و دانشجوی دکتری حقوق مالی است که 7 سال تجربه مدیریت تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالای شرکت سپرده گذاری را در کارنامه خود دارد و از اواخر سال 94 هم به عنوان معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی منصوب شده بود.
 
وی همچنین عضو هیات مدیره شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه بوده و سابقه فعالیت در شرکت های کارگزاری را داشته است.
 
حرکت در مسیر قانون،تلاش برای بروز رسانی قوانین و مقررات بازار سرمایه به منظور پاسخگویی به نیازهای بازار در راستای افزایش کارایی بازار سرمایه کشور،تعامل سازنده با بورس ها و نهادهای خود انتظام بازار سرمایه به منظور ارتقا عملکرد بازار سرمایه، حمایت از برنامه های توسعه ای بورس ها، تدوین استراتژی میان مدت و بلند مدت ارتقا عملکرد بورس ها به منظور جلب رضایت سرمایه گذاران و افزایش حضور آنها از جمله برنامه های این مدیر ارشد بازار سرمایه است.
 

منبع : سنا      1395/11/4 16:34    تعداد بازدید :  626

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 626
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار