بورس به احترام آتش نشانان می ایستد

بورس به احترام آتش نشانان می ایستد

بورس به احترام آتش نشانان می ایستد
پیشنهاد کارگزاری ها از طرف شرکت بورس و فرابورس مورد توجه قرار گرفت و مقرر شد امروز شنبه مورخ 2 بهمن 95 به احترام و افتخار شهیدان آتش نشان و خانواده های محترم ایشان،‌انجام معاملات در بازارهای عادی بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ایران از ساعت 10 الی 10:03 به مدت 3 دقیقه متوقف شود.
 
 
 
 
 
 
به پیشنهاد برخی کارگزاران قرار بود امروز از ساعت 10 تا 10 و سه دقیقه معاملات بورس به احترام آتش نشانان جان فشان به مدت سه دقیقه متوقف شود که دقیقه ای قبل از سوی شرکت بورس و فرابورس اطلاعیه ای برای توقف معاملات در این زمان صادر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، چندین کارگزاری به شکل اختیاری به نیت احترام به آتش نشانان جان بر کف در حادثه پلاسکوی تهران و ادای احترام به خانواده های این عزیزان تصمیم به توقف معاملات به مدت سه دقیقه از ساعت 10 تا 10 و سه دقیقه گرفتند.
 
این تصمیم که در ابتدا اختیاری بود، مورد توجه کارگزاری های مختلف چون کارگزاری بانک کشاورزی، فارابی، آتیه همگام، سهم آشنا، پگاه یاوران نوین، ساوآفرین، فولاد مبنا، اقتصاد بیدار، بورس آثل، کارگزاری بانک آینده، آگاه همگام، اردیبهشت ایرانیان، آرمون بورس، فیروزه آسیا، کارگزاری بانک مسکن، تدبیرگر سرمایه، نهایت نگر و راتین بورس اصفهان قرار گرفته و اعلام آمادگی کردند که در این زمان به یاد قهرمانان جان فشان پلاسکو ایستاده و به قرائت فاتحه خواهند پرداخت.
 
قرار بود این کارگزاری ها در این لحظه از بروزرسانی همه بخش های خود خودداری کنند و از معامله گران آن لاین خود نیز در خواست کرده اند تا معاملات خود را حتی الامکان قبل یا بعد از این زمان انجام دهند که با توجه به اطلاعیه شرکت بورس و فرابورس تمامی معاملات در این زمان متوقف می شود.
 
 

 

منبع : سنا      1395/11/2 14:42    تعداد بازدید :  390

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 390
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار