مهلت ثبت نام درآزمون های بازار سرمایه تا 17 مرداد ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام درآزمون های بازار سرمایه تا 17 مرداد ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام درآزمون های بازار سرمایه تا 17 مرداد ماه تمدید شد
رییس مرکز آموزش سازمان بورس با اعلام اینکه مهلت یاد شده، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، از داوطلبان درخواست می شود ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کرده و آن را به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنند.
 
ییس مرکز آموزش سازمان بورس با اعلام تمدید مهلت ثبت نام بیست و نهمین دوره آزمون های بازار سرمایه تا سه شنبه (17 مرداد ماه) تأکید کرد مهلت یاد شده به هیـچ وجه تمدید نخواهد شد.
 
 شاهین احمدی، رئیس مرکز آموزش سازمان بورس با اعلام این خبر به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: بنا به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان و تصویب کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار اوراق بهادار، مهلت نام نویسی در آزمون دوره بیست و نهمین تا روز سه شنبه هفدهم مرداد ماه سال جاری تمدید شد.
 
وی در ادامه افزود: با اعلام اینکه مهلت یاد شده، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، از داوطلبان درخواست می شود ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کرده و آن را به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنند.
 
احمدی زمان ویرایش اطلاعات را روز چهارشنبه و پنج شنبه 18 و 19 مرداد ماه اعلام و تأکید کرد ثبت نام در روزهای ویرایش امکان نداشته و داوطلبان تنها می‌توانند اطلاعاتی از قبیل حوزه امتحانی و تصویر خود را ویرایش کنند.
 
این مقام مسوول هم چنین اعلام کرد ثبت نام آزمون‌های الکترونیکی ویژۀ سه ماهه سوم سال جاری از روز پانزدهم شهریورماه آغاز خواهد شد.
 
بیست و نهمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه روز جمعه سوم شهریورماه سال جاری در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و به طور هم زمان برگزار می شود.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون‌های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی http://icmc.seo.ir مراجعه کنند. 
 

منبع : سنا      1396/5/16 18:16    تعداد بازدید :  340

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 340
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار