۲ هدف حضور کانون کارگزاران بورس در نمایشگاه الکامپ

۲ هدف حضور کانون کارگزاران بورس در نمایشگاه الکامپ

۲ هدف حضور کانون کارگزاران بورس در نمایشگاه الکامپ
مدیرآموزش کانون کارگزاران بورس هداف حضور کانون در نمایشگاه الکامپ را اعلام کرد.
 
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، احسان عامری مقدم هدف از حضور این کانون در نمایشگاه الکامپ را در دو حوزه محتوایی و فنی عنوان کرد و گفت: بررسی و بهره گیری از آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و فناوری اطلاعات و همچنین تبادل اطلاعات و آشنایی با شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات، در راستای بهبود کیفیت خدمات کانون و صنعت کارگزاری و از سویی دیگر نمایش توانمندی ها و دستاوردهای این کانون به ویژه در حوزه نرم افزارها و سامانه های آموزشی از جمله اهداف حضور در نمایشگاه الکامپ است.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر در شیوه های به‌روز و نوین آموزشی، استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات ضروری و مهم است و نقش این صنایع در آموزش مدرن انکار ناپذیر است. از این رو، کانون در طی چند سال گذشته سامانه جامع آموزش کانون،سامانه تصحیح پاسخ نامه های آزمون و ایجاد بستر آموزش از راه دور (LMS) در این خصوص توسط واحد آموزش و واحد فناوری اطلاعات کانون طراحی و اجرا شده است.
 
عامری ابراز امیدواری کرد، بهره گیری هر چه بیشتر از بسترهای فناوری اطلاعات در بازار سرمایه منجر به افزایش کارایی و کیفیت خدمات نهادهای مالی شود.
 
بنابر این گزارش،نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 
در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقه مندان عرضه می شود و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و فناورانه فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می کند.
 
 

منبع : بورس پرس      1396/4/31 15:55    تعداد بازدید :  260

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 260
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار