20 خرداد؛ آغاز ثبت نام گواهی نامه های حرفه ای

20 خرداد؛ آغاز ثبت نام گواهی نامه های حرفه ای

افزایش 30 درصدی صدور گواهینامه های غیر کاغذی در بازار سرمایه
شرکت سپرده گذاری مرکزی در راستای غیر کاغذی کردن صدور گواهینامه ها، سال گذشته 13 میلیون و 168 هزار گواهینامه غیر کاغذی صادر کرد که آمارها نشان از افزایش 30 درصدیی  صدور این گواهینامه ها می دهد.
 
 
 

 
ثبت نام بیست و نهمین دورۀ آزمون‌های بازار سرمایه، از روز شنبه بیستم خردادماه سال جاری آغاز می‌شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با تصویب کمیتۀ گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، ثبت نام آزمون‌های قلم و کاغذی اصول بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه، از روز شنبه بیستم خردادماه سال جاری آغاز خواهد شد.
 
رئیس کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه با اعلام زمان آغاز ثبت نام بیست و نهمین دورۀ آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه تأکید کرد: مهلت ثبت نام در این دوره از آزمون‌ها تا تاریخ چهاردهم مردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
 
حیدر فروغ نژاد با اعلام اینکه در این دوره تنها دو آزمون اصول بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه به صورت قلم و کاغذی در روز جمعه سوم شهریورماه و در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز برگزار خواهد شد، گفت: مابقی آزمون‌ها همانند گذشته به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار خواهد شد.
 
فروغ نژاد هم چنین تأکید کرد: با توجه به اینکه پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات، امکان جابجایی حوزۀ امتحانی وجود ندارد لذا داوطلبین بایستی با در نظر گرفتن شرایط خود و در مدت اعلام شده حوزۀ امتحانی را انتخاب کنند.
 
وی هم چنین یادآور شد؛ تصویر پذیرفته شدگان آزمون‌ها بر روی گواهی‌نامه‌های آنان درج خواهد شد، بنابر این لازم است تمامی داوطلبین نسبت به بارگذاری عکس مناسب در پروفایل خود اقدام کنند. در صورتی که تصویر داوطلبی مناسب نباشد، گواهی‌نامه مربوطه صادر نخواهد شد.
 
برای آشنایی با سرفصل‌ها و هم چنین برنامۀ زمان‌بندی آزمون‌ها به آدرس http://icmc.seo.ir  مراجعه کنید.

   1396/3/3 14:46    تعداد بازدید :  771

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 771
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار