آغاز ثبت نام پنجم از دوره های آموزش حرفه ای گواهی نامه کاربردی "نظارت و کنترل داخلی"

آغاز ثبت نام پنجم از دوره های آموزش حرفه ای گواهی نامه کاربردی "نظارت و کنترل داخلی"

مدیر آموزش کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار از آغاز ثبت نام نوبت پنجم دوره نظارت و کنترل داخلی در پاییز 95 خبر داد.
 
گواهی­نامه کاربردی "نظارت و کنترل داخلی"، سومین مدرک­ کاربردی کانون است که ذیل ضوابط "برگزاری دوره­ های آموزش حرفه ­ای و صدور گواهی­نامه­ کاربردی توسط کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار" تعریف شده است و حاصل فعالیت کارشناسی در کانون است که با هدف آموزش نیروی انسانی ماهر و خبره جهت تصدی سمت در واحد نظارت در شرکت ­های کارگزاری موضوع دستورالعمل کنترل­ های داخلی شرکت­ های کارگزاری مصوب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، تهیه و تدوین گردیده است و از آذر ماه سال 93 در معرض بهره ­برداری قرار گرفته است. برنامه آموزشی این گواهینامه با هدف توانمندسازی پرسنل و مسئولین واحد نظارت شرکت­ های کارگزاری و پیرو دستورالعمل مذکور از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار که با هدف کنترل رعایت کامل و دقیق مقررات و اصول و معیارها توسط شرکت­ های کارگزاری ابلاغ شده است، آماده ­سازی شده است.

ثبت نام نوبت پنجم دوره­ کاربردی " نظارت و کنترل داخلی " و همچنین آزمون جبرانی مربوط به این دوره جهت شرکت آن دسته از افراد که در آزمون نوبت­ پیش موفق به کسب نمره قبولی یک یا چند درس نشده­ اند، تا 24 آذرماه می‌باشد. آن دسته از افرادی که خواستار احراز این سمت در شرکت­ های کارگزاری می­ باشند، باید در دوره آموزشی مرتبط که توسط کانون برگزار می­ گردد شرکت نموده و پس از موفقیت در آزمون، گواهی مربوطه را اخذ نمایند.

متقاضیان شرکت در دوره "نظارت و کنترل داخلی" می توانند به سایت کانون قسمت دوره های آموزشی در حال ثبت نام مراجعه نموده و با تکمیل فرم ثبت نام مربوط به این دوره در آن شرکت نمایند.   

 
   1395/8/25 08:58    تعداد بازدید :  739

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 739
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار