سبد دارایی ها بر روی تلفن همراه

سبد دارایی ها بر روی تلفن همراه

سبد دارایی ها بر روی تلفن همراه
"امکان دسترسی سهامداران حقیقی و حقوقی به سبد دارایی های خود از طریق وب و در بستری امن (SSL) بر روی تلفن همراه فراهم می شود."
 
 
مدیر عامل سمات از راه اندازی سامانه موبایلی سهام همراه تا پایان مهرماه خبر داد و گفت: هم اکنون این سامانه برای 8 هزار معامله‌گر سهام به طور آزمایشی راه‌اندازی شده است.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فارس، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه گفت: سامانه موبایلی سهام همراه  براساس اعلام سمات به سازمان بورس تا پایان مهر ماه تکمیل و آماده بهره‌ برداری رسمی خواهد شد.
 
محمد رضا محسنی با بیان اینکه هم اکنون این سامانه به طور آزمایشی برای حدود 8 هزارمعامله گر فعال بازار سرمایه با هدف شناسایی مشکلات  فنی، راه اندازی شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه تعداد فعالان حرفه‌ای بازار سهام از 20 هزار نفر شخص حقیقی فراتر نمی ‌رود، از شرکت های کارگزاری خواسته شده تا در فرصت باقیمانده تا قبل از پایان مهر ماه جاری نسبت به تکمیل اطلاعات مشتریان خود برای سامانه سهام همراه اقدام کنند.
 
وی افزود : علاوه بر سامانه سهام همراه هم اکنون درگاه الکترونیکی دریافت شناسه پرداخت وجوه حق تقدم شرکت ها راه اندازی شده که از طریق وب سایت سمات قابل دسترسی است. در این سامانه علاوه بر ارائه اطلاعات شناسه پرداخت وجوه حق تقدم شرکت ها یا گواهینامه حق تقدم؛ اطلاعات مربوط به واریز سود شرکت ها و برگزاری مجامع نیز به اطلاع سهامداران می رسد.

منبع : سنا      1395/7/11 08:48    تعداد بازدید :  411

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 411
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار