آموزش یکی از مهمترین مشکلات کارگزاران با حضور معاون سازمان تامین اجتماعی

آموزش یکی از مهمترین مشکلات کارگزاران با حضور معاون سازمان تامین اجتماعی

آموزش یکی از مهمترین مشکلات کارگزاران با حضور معاون سازمان تامین اجتماعی
مدیر آموزش کانون کارگزاران بورس با اعلام اینکه بیمه تامین اجتماعی از مهمترین مشکلات صنعت کارگزاری است، از برگزاری دوره آموزشی قانون بیمه تامین اجتماعی با حضور معاون سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، احسان عامری با اعلام برگزاری دوره آموزشی قانون بیمه تامین اجتماعی گفت: واحد آموزش کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار پس از اعلام نیاز صنعت توسط کارگروه تخصصی اقدام به برگزاری دوره آموزشی قانون بیمه تامین اجتماعی می کند.
 
وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی، این دوره به مدت 16 ساعت در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود. جلسه اول دوره روز یک شنبه مورخ 4 مهرماه بوده و علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت کانون به آدرس www.seba.ir مراجعه کنند.
 
عامری افزود: درحال حاضر موضوع بیمه تامین اجتماعی از مهمترین چالش ها و مشکلات صنعت کارگزاری به شمار می‌رود. براساس مباحث تخصصی مربوطه در کارگروه بررسی  مشکلات بیمه و مالیاتی کانون، عدم شناخت و تجربه کافی مدیران مربوطه در صنعت کارگزاری با مقوله تامین اجتماعی و نحوه برخورد با ممیزان سازمان تامین اجتماعی و هم چنین رفتار سلیقه ای ممیزان از جمله مهم ترین مشکلات صنعت در این حوزه است.
 
به گفته مدیر آموزش کانون کارگزاران بورس آگاهی از قوانین و کسب دانش کاربردی در این حوزه می‌تواند رهنمودهای موثری جهت رفع مشکلات و تسهیل امور شرکت های عضو و اعضای وابسته به آن ها و همچنین فعالان بازار سرمایه در اختیار گذارد.
 
عامری گفت: مدرس این دوره آموزشی محسن ریاضی معاون دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی و دکتری اقتصاد از دانشگاه تربیت مدرس است.
 
به گفته وی از جمله سرفصل های مهم این دوره کانال های ارتباطی کارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی، انواع بیمه شده در سازمان تامین اجتماعی، نحوه تحت پوشش قرارگرفتن کارفرمایان، مسئولیت های کارفرما، انواع بدهی پیمانکاران، مهلت ارسال لیست مزد و حقوق، چگونگی رسیدگی به اعتراض کارفرمایان، فرایند وصول مطالبات سازمان، نحوه به کارگیری بازنشستگان و نحوه اعتراض به حق بیمه هستند.
 
 

منبع : بورس پرس      1395/6/17 14:43    تعداد بازدید :  422

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 422
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار