توسعه همه جانبه بازار سرمایه در دستور کار است

توسعه همه جانبه بازار سرمایه در دستور کار است

توسعه همه جانبه بازار سرمایه در دستور کار است
رییس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن رد هرگونه ادعا در خصوص توجه ویژه و خاص به یک نوع ابزار یا بازار، توسعه همه جانبه بازار سرمایه را دستور کار خود خواند.
 
 
 
 
 
 
 
بودجه 95
 
آخرین روز هفته گذشته پس از معارفه دکتر شاپور محمدی به عنوان سومین رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، رییس جدید سازمان، اتاق خود را از رییس سابق تحویل گرفت که نخستین گفتگوی ما در آستانه ورود به این اتاق انجام گیرد.
 
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در پاسخ به پرسش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، درباره گمانه زنی برخی فعالان بازار سرمایه در خصوص توجه خاص و ویژه دولت به تقویت بازار بدهی با هدف کاهش دیون و بدهی های دولتی و مأموریت دکتر محمدی برای تقویت این ابزار، ضمن رد این ادعا گفت: به همه ابزارهای بازار سرمایه حتماً توجه خواهیم داشت و مأموریتی برای تقویت یک ابزار یا بازار و رها کردن سایر بخش ها در بازار سرمایه نه وجود دارد و نه منطقی است.
 
وی با تأکید بر اینکه همه ابزارهای بازار سرمایه باید با قوت و قدرت توسعه پیدا کنند، اظهار داشت: قطعاً پیگیری ابزارهای مختلف از جمله اختیار معامله، اوراق سلف موازی استاندارد، مشتقات سهام، انواع افزایش سرمایه ها، انواع اوراق از جمله MBS، ABS در کنار اوراق بدهی دولتی مورد توجه است و هیچ گونه نگاه خاص و ویژه به یک ابزار یا بازار وجود ندارد.
 

منبع : سنا      1395/5/10 09:04    تعداد بازدید :  456

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 456
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار