با هماهنگی کانون کارگزاران بورس و در بازدید فردا از محل کارخانه: سایپا با میزبانی از فعالان بازار سرمایه، آخرین وضعیت را توضیح می دهد

با هماهنگی کانون کارگزاران بورس و در بازدید فردا از محل کارخانه: سایپا با میزبانی از فعالان بازار سرمایه، آخرین وضعیت را توضیح می دهد

با هماهنگی کانون کارگزاران بورس و در بازدید فردا از محل کارخانه:
سایپا با میزبانی از فعالان بازار سرمایه، آخرین وضعیت را توضیح می دهد

با هماهنگی کانون کارگزاران بورس جمعی از مدیران کارگزاری، تامین سرمایه و سبدگردان از کارخانه سایپا بازدید می کنند تا به ابهامات و سئوالات ناشی از آخرین وضعیت مالی و عملیاتی پاسخ داده شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی شرکت های خودرویی طی ماه های اخیر به لیدر اصلی بازار سهام تبدیل شده اند که بعد از افزایش سرمایه 125 درصدی سال گذشته سایپا و همچنین زیرمجموعه هایی چون زامیاد و سایپا آذین و زمزمه هایی مبنی بر واگذاری 20 درصد سهام سایپا به سیتروئن، ابهامات و سئوالاتی برای فعالان بازار سرمایه ایجاد شده است.

برهمین اساس کانون کارگزاران بورس در ادامه برنامه سال های اخیر بازدید فعالان از شرکت ها ، اقدام به برگزاری بازدید از خط تولید سایپا برای فردا پنچ شنبه کرده اند که اولین برنامه سال جدید محسوب می شود.

به این ترتیب ، جمعی از مدیران شرکت های کارگزاری، تامین سرمایه، سبدگردان و مشاور سرماه گذاری بعد از بازدید کارخانه سایپا ، ابهامات و سئوالات مربوط به آخرین وضعیت مالی و عملیاتی این غول خودرو ساز را مطرح می کنند.


منبع : سایپا با میزبانی از فعالان بازار سرمایه، آخرین وضعیت را توضیح می دهد      1395/1/18 13:56    تعداد بازدید :  616

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 616
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار