دو عضو جدید به فیاس پیوستند
اولین روز کاری نشست سالانه فیاس(FEAS) در اصفهان برگزار شد؛

دو عضو جدید به فیاس پیوستند

امروز بورس قبرس و بانک (EBRD) به عضویت فیاس در آمدند .
دو عضو جدید به فیاس پیوستند
بیست و یکمین نشست سالانه فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی (FEAS) امروز سه شنبه 26 آبان 94، به میزبانی بورس تهران در شهر اصفهان آغاز به کار کرد.
بیست و یکمین نشست سالانه فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی (FEAS) امروز سه شنبه 26 آبان 94، به میزبانی بورس تهران در شهر اصفهان آغاز به کار کرد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس تهران، این نشست با خیر مقدم دکتر حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس تهران شروع و  بحث های تخصصی نشست کمیته کاری فیاس آغاز شد.
 
همچنین آقای مصطفی بالتاجی دبیر کل فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی FEAS)) فهرست مطالب قابل ارائه در جلسه کمیته کاری را مطرح کرد.
 
در ادامه این نشست مسئول کارگروه قوانین و مقررات در مورد اقداماتی که انجام شده است گزارشی را ارائه کرد.
 
در این جلسه کاری  فیاس، در مورد آموزش در محل (Onsite Training) گفتگو شد و از بورس قاهره به دلیل برگزاری این دوره آموزشی در مصر قدردانی گردید، همچنین  مقرر  شد این دوره آموزشی در سال2016 در بورس مسقط برگزار شود.
 
بنابراین گزارش  در این نشست چگونگی فراهم آوردن خدمات کارا برای بازار سرمایه مورد بررسی قرار گرفت و راه حل هایی مانند در نظر گرفتن  قوانین ساده تر برای بنگاه های کوچک و متوسط SME مطرح شد.تقویت ارتباط  بورس با سرمایه گذاران، ارتباط بورس و کارگزاران، ارتباط  بین سرمایه گذاران از جمله موضوعاتی بود که مورد توجه اعضای فیاس قرار گرفت.
 
 در ادامه نشست مسئول کارگروه نظارت از بورس فلسطین گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در مورد رویه های نظارتی ارائه کرد و پیشنهاد به روز رسانی قوانین و مقررات (RULE BOOK)  مطرح شد. در ضمن  اعلام شد بورس قبرس و بانک (EBRD)  به عضویت فیاس در آمدند .
 
لازم به ذکر است نشست آتی کمیته کاری فیاس بهار 1395 به میزبانی بورس بخارست در کشور رومانی برگزار خواهد شد. 
 
شایان ذکر است عصر امروز سه شنبه 26 آبان 1394 نشست هیات مدیره فدراسیون فیاس به منظور تصمیم گیری درباره مصوبات کمیته کاری تشکیل می شود.

منبع : sena.ir      1394/8/27 13:50    تعداد بازدید :  775

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 775
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار