برگزاری دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

برگزاری دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

برگزاری دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی
 

دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با همکاری بورس اوراق بهادار تهران و دانشگاه الزهراء(س) در 28 و 29 بهمن‌ماه  1394برگزار می‌شود.

پس از برگزاری موفق اولین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای تحقق سند چشم‌انداز در اردیبهشت‌ماه 92 و استقبال گسترده و کم نظیر مخاطبان از این همایش، دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با همکاری بورس اوراق بهادار تهران و دانشگاه الزهراء(س) در 28 و 29 بهمن‌ماه  1394برگزار می‌شود.
 
محورهای دومین همایش شامل حاکمیت شرکتی و توسعه اقتصادی، حاکمیت شرکتی و شفافیت، حاکمیت شرکتی و بهبود فضای کسب و کار، حاکمیت شرکتی و قانون‌گذاری، حاکمیت شرکتی و توسعه نظام تأمین مالی، حاکمیت شرکتی و مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی، حاکمیت شرکتی و رقابت‌پذیری اقتصاد، حاکمیت شرکتی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی و حاکمیت شرکتی و نظام مدیریت است.
 
علاقه‌مندان برای حضور در دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی و یا ارسال مقالات می توانند با دبیرخانه این همایش( دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س) ) به شماره 88212578-021 تماس یا به سایت همایش به نشانی www.ircgnc.ir مراجعه کنند.

   1394/8/5 15:39    تعداد بازدید :  1070

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1070
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
 
 
مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
شرکت فرابورس ایران
بورس انرژی
شرکت بورس کالای ایران
شرکت بورس اوراق بهادار تهران
سازمان بورس و اوراق بهادار